"Як плід прекрасний Твого спасительного сяйва, земля Українська приносить Тобі, Господи, всіх святих, що в ній просіяли. Їх молитвами в мирі глибокому Церкву й Україну нашу заступництвом Богородиці збережи, Многомилостивий". 

Саме цими словами Свята Православна Церква прославляє всіх святих, що в землі Українській просіяли, тому в цей день 4 липня 2021 року, в неділю всіх святих землі Української, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив читання акафісту усім святим, що відвіку Богу догодили у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Наприкінці акафісту протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь про українських святих і їх подвиги та внесок у становлення Православної віри на теренах України та подякував всім за спільну молитву.