25 травня 2020 року в день пам’яті святителя Епифанiя, єпископа Кіпрського, благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук зустрівся з головою Немирівської  районної  державної адміністрації Богданом Урбанським якого було призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України від 18 травня 2020 року  № 330/2020-рп «Про призначення Б. Урбанського головою Немирівської  районної державної адміністрації» та привітав його з призначенням на цю посаду і побажав Божого благословення у всіх починаннях. 

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова з Немирівською  районною державною адміністрацією у духовно-патріотичному вихованню молоді та у волонтерській допомозі нашим воїнам, які захищають Україну.

На завершення зустрічі священник Роман Ковальчук подарував новопризначеному голові районної державної адміністрації книгу.