20 червня, 2021 року, Православна Церква святкує Свято П`ятдесятниці згадуючи подію сходження у вигляді вогненних язиків Святого Духа на апостолів та по особливому вшановуючи Пресвяту Трійцю.

Цього дня, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

А також в цей день віряни приступили до Таїнств Сповіді та Причастя з дотриманням усіх вимог карантину.

Після літургії, відповідно до традиції, була звершена вечірня з коліновклонними молитвами. Вечірня у день свята П`ятдесятниці має свої відмінності у особливих проханнях на ектенії та читанні колінопреклонних молитов після співу великого прокимну.

По завершенні священник Роман Ковальчук звернувся до присутніх зі словами проповіді, в якій розповів про подію П’ятидесятниці та її значення в житті Церкви, подякував усім за спільну молитву та привітав усіх з святковим днем, а також отець настоятель привітав парафіян-медиків з професійним святом – Днем медичного працівника, яке відзначається сьогодні в Україні.

Завершилися святкові богослужіння традиційним для цього дня освяченням зілля та окропленням вірян святою водою.