10 червня 2021 року на свято Вознесіння Господнього Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до м. Тульчин.

Біля храму Вознесіння Господнього владику привітали віряни та піднесли йому запашний коровай. Настоятель парафії прот. Василь Коновал, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його помолитись разом з громадою за мир, злагоду в Україні та за якнайшвидшу перемогу над московським ворогом.

Далі владика очолив водосвятний молебень, після якого відбувся хресний хід навколо храму. Після відпусту архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом та привітав громаду з престольним святом. Богослужіння завершилось святковим многоліттям.

Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Вінницький благочинний прот. Микола Мельник, Тульчинський благочинний, настоятель храму прот. Василь Коновал, намісник Свято-Феодорівського чоловічого монастиря ігумен Євсевій (Біленський), Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук та духовенство єпархії.

За матеріалами сайту cerkva.vn.ua