4 червня 2021 року, в день пам’яті ІІ Вселенського собору, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до с. Семенки Немирівського благочиння, де звершив чин заснування храму на честь Св. ап. і євангеліста Іоана Богослова. На місці, де зводиться будівля храму, владику привітали віряни і піднесли запашний коровай. Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його закласти наріжний камінь у підмурок храму та благословити будівництво.

Під час чину заснування храму владика освятив наріжний камінь, який разом з пам’ятною грамотою про сьогоднішню подію були закладені у підмурок. Далі владика окропив святою водою фундамент та стіни, які вже почали зводити.
Після відпусту архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом і нагородив низку будівничих благословенними архієрейськими грамотами. Разом з громадою молився і голова Райгородської ОТГ Віктор Михайленко.

Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Бершадський благочинний прот. Ростислав Процанін, Тульчинський благочинний прот. Василь Коновал, Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук та духовенство Немирівського благочиння.

За матеріалами сайту cerkva.vn.ua