30 травня 2021 року, у 5-ту неділю після Пасхи, у другій половині дня Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до м. Гайсина, де звершив освячення хреста на купол новозбудованого храму на честь Воскресіння Христового.

Перед храмом владику зустріли вихованці недільної школи, які привітали його віршами та піднесли запашний коровай. Далі архієпископа Михаїла вітали парафіяни.

Настоятель храму прот. Ярослав Вольвин, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити освячення хреста на купол церкви.

Після звершення чину освячення архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом, після якого з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, вручив благодійникам благословенні грамоти з відзнакою.

У свою чергу о. Ярослав подякував владиці за його молитви і мудрі настанови, які він надав віруючим у цей визначний для громади день.

Далі зі словом до громади звернулась голова Гайсинської райдержадміністрації Людмила Головашич, яка молилась разом з віруючими.

Після чого святий Хрест був встановлений на купол храму.

Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Липовецький благочинний прот. Петро Ковальчук, Гайсинський благочинний, настоятель храму прот. Ярослав Вольвин, Теплицький благочинний прот. Володимир Мигдаль, Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук, Барський благочинний ієрей Віталій Назаровець та духовенство єпархії.

За матеріалами сайту cerkva.vn.ua