24 травня 2020 року в 6-ту неділю після Пасхи, про сліпого, у Свято-Покровському храмі міста Немирова благочинним Немирівського району, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священником Романом Ковальчуком було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

За Літургією підносилися молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

По завершенні Літургії священник Роман Ковальчук виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Шоста неділя після Пасхи, яка ще називається неділею про сліпого, у Православній Церкві присвячена згадці про чудо зцілення звершене Спасителем. Господь повернув зір людині, яка була сліпою від самого народження. Відомості про цю подію містяться в 9-й главі Євангелія від Іоана, яка і читається за богослужінням цього дня.