21 квітня 2021 року, в день пам’яті преподобного Руфа, затворника Києво-Печерського, в Дальнiх печерах у Свято-Покровському храмі міста Немирова відбулась сповідь духовенства Немирівського благочиння, яку очолив настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Ометинці Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священник Іоан Шеремета.

Після Таїнства сповіді була звершена Літургія Ранішосвячених Дарів яку очолив Немирівський благочинний, настоятель парафії священник Роман Ковальчук, йому співслужили: настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці селища міського типу Брацлав Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) протоієрей Зиновій Николин та настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Ометинці Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священник Іоан Шеремета.

Під час богослужіння підносилась молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За Божественною Літургією прихожани приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворящих Христових Таїн.

Після завершення Богослужіння священик Роман Ковальчук привітав духовенство та парафіян з прийняттям Святих Таїнств Сповіді і Причастя та побажав гарного дня.