11 квітня 2021 року, в 5-ту неділю святого Великого посту, в день пам’яті преподобної Марії Єгипетської., Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Велика Бушинка Немирівського району – Дець Олексій.

Під час богослужіння підносилась молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після завершення літургії священник Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання проте, як Господь, наближаючись з учнями до Єрусалима, провіщав їм, що невдовзі Його зрадять і віддадуть первосвященикам та книжникам, і засудять на смерть, і вб’ють Його, і в третій день Він воскресне, а апостоли тим часом чекали земного тріумфу Христа як Царя Юдейського. Між ними виникла суперечка стосовно того, хто з них сяде праворуч і ліворуч Його Слави. Він же налаштовував їх на інше, промовляючи: «хто хоче бути більшим між вами, нехай буде вам слугою. І хто хоче бути першим між вами, нехай буде всім рабом. Бо і Син Людський не для того прийшов, щоб Йому служили, але щоб послужити і віддати душу Свою за визволення багатьох» (Мк. 10,  43-45), привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.