4 квітня 2021 року, в 3-тю неділю святого Великого посту, яка називається Хрестопоклонною Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Головною особливістю богослужіння цієї неділі є чин виносу і поклоніння Хресту, яке встановлене Церквою для того, щоб, поклоняючись хресному древу та згадуючи Голгофську жертву Спасителя, зміцнити вірних в проходженні Святої Чотиридесятниці.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Велика Бушинка Немирівського району – Дець Олексій.

Під час богослужіння підносилась молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За Божественною Літургією вірні приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворящих Христових Таїн.

Після відпусту Літургії під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико…» священник Роман Ковальчук та парафіяни поклонились Чесному Древу Животворчого Хреста Господнього, опісля Немирівський благочинний звернувся до вірних з проповіддю, у якій роз'яснив чому саме у третю неділю Великого посту звершується винесення і поклоніння Хресту Господньому.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.