28 лютого 2021 року, у другу підготовчу неділю до Великого посту, яка називається неділею про блудного сина, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук, у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Наприкінці Літургії, священник Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання, у якій розтлумачив уривок з Євангелія від святого апостола і євангеліста Луки про блудного сина (Лк. 15. 11-32), привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Довідка

Друга підготовча Неділя перед Великим постом - про блудного сина. Церква закликає нас до покаяння, нагадуючи: за умови істинного смирення і каяття з боку людини-грішника для милосердя Божого можливо прощення найтяжчих гріхів. Це безмежне милосердя Боже Церква являє читанням на літургії Євангельської притчі про блудного сина (Лк. 15. 11-32), за ім'ям якого називає і саму неділю.