Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

2 липня 2023 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, молитовно відзначив своє 55-ліття, звершивши Божественну літургію у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м. Вінниці.

Під час богослужіння владика підніс молитви за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після відпусту секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук привітав владику з 55-літтям та побажав йому добра, миру, міцного здоров’я та кріпості духу, і надалі добре та плідно потрудитись на благо Святої Православної Матері Церкви, підніс йому святу просфору, як символ євхаристичного єднання, і букет квітів. Також архієпископа Михаїла у цей день привітали представники благочинь, влади, військових та парафіяни кафедрального храму.

Богослужіння завершилось святковим многоліттям.

Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Вінницький благочинний прот. Микола Мельник, Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук, настоятель храму с. Дружне ієрей Максим Дроздович.

За матеріалами сайту cerkva.vn.ua