Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

2 серпня 2023 року, Православна Церква урочисто святкує  пам’ять пророка Божого Іллі.

Святий Ілля – один із найбільших пророків Старого Заповіту. Він народився за 900 років до Різдва Христового. За своє істинне благочестя та полум’яну ревність про Славу Божу пророка Іллю Господь взяв на небо живим у вогняній колісниці. Під час Преображення Господнього він з’явився разом із пророком Мойсеєм і розмовляв із Господом Ісусом Христом на горі Фавор про хресні страждання, що чекають на Нього. За Переданням  Святої Церкви пророк Ілля буде предтечою Другого Пришестя Христа на землю, прийме тілесну смерть і воскресне.

Цього дня, Немирівський благочинний, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук разом із Баюк Іриною відвідав дану парафію, де на запрошення настоятеля парафії святого пророка Божого Іллі села Стрільчинці Немирівського благочиння, Української Православної Церкви (Православної Церкви України) протоієрея Сергія Таргонського, очолив відправу святої Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого, на подвір’ї храму, адже храм, на який громада  має повне право, опечатано із-за деструктивних дій деяких прихильників РПЦвУ.

Немирівському благочинному співслужили: настоятель парафії святого пророка Божого Іллі села Стрільчинці Немирівського благочиння, Української Православної Церкви (Православної Церкви України) протоієрей Сергій Таргонський та настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Велика Бушинка Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священник Миколай Онищук.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молилася фотокореспондент Немирівського благочиння – Ліщишина Вікторія із чоловіком Богданом.

Цього святкового дня віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Вкінці Літургії було відслужено чин малого освячення води та окроплено всіх парафіян, які молились під час богослужіння, після чого Немирівський благочинний розповів присутнім про цього великого пророка, його полум’яну молитву та поміч усім, хто щиро звертається до нього, опісля протоієрей Сергій Таргонський щиро подякував духовенству та віруючим за спільну молитву.