Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

24 липня 2023 року Свята Православна Церква святкує пам’ять святої рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської. В цей день парафія святої рівноапостольної Ольги села Бондурівка Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) відзначила своє храмове свято, а також першу річницю від дня заснування парафії.

Тому в цей день, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського та на запрошення настоятеля парафії священника Миколая Онищука, Святкову Божественну Літургію очолив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук у співслужінні: настоятеля парафії святої рівноапостольної Ольги села Бондурівка Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священника Миколая Онищука та настоятеля парафії святого великомученика і цілителя Пантелеймона села Мухівці Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) протоієрея Сергія Таргонського.

Святкову Божественну Літургію прикрасила своїм співом матінка Людмила Онищук.

За урочистим богослужінням молились діловод Бондурівського старостинського округу - Спиридонова Галина.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього святкового дня віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Вкінці Літургії Немирівський благочинний звернувся до віруючих зі словом проповіді, розповівши про життя та труди святої рівноапостольної княгині Ольги, після чого було відслужено чин малого освячення води та окроплено всіх парафіян, які молились під час богослужіння, опісля настоятель парафії священник Миколай Онищук подякував присутнім за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Закінчилось урочисте богослужіння виголошенням многоліття Блаженнійшому митрополиту Епіфанію, Високопреосвященнійшому архієпископу Михаїлу, духовенству, владі, війську, та всім парафіянам.