Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

23 липня 2023 року, в сьому неділю після П’ятидесятниці та в день пам’яті преподобного Антонія Печерського, у Свято-Покровському храмі міста Немирова, Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієреєм Романом Ковальчуком було звершено читання акафіста преподобному Антонію Печерському.

Богослужіння своїм співом супроводжував церковний хор Свято-Покровського храму міста Немирова.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій; голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Наприкінці богослужіння, протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання  про зцілення Господом нашим Ісусом Христом двох сліпих і біснуватого німого, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.