Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

9 липня 2023 року, в п’яту неділю після П’ятидесятниці, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій; Голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

За Божественною Літургією протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання про зцілення Господом Ісусом Христом двох біснуватих (Мф., 28 зач., VIII,28-ІХ,1), опісля настоятель привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Вкінці було проспівано кондак Богородиці «Взбраній воєводі».