Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

«Різдво Твоє, Богородице Діво, радість звістило всій вселенній, з Тебе бо засяяло Сонце правди – Христос Бог наш, і, зруйнувавши клятву, Він дав благословення і, перемігши смерть, дарував нам життя вічне» – такими слова Церква прославляє Діву Марію у день великого дванадесятого свята – Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, яке відзначається сьогодні, 8 вересня.

У Різдві Діви Марії явилася радість того, що прийшов довгоочiкуваний людством час, коли Божественною силою, подвигом Господа нашого Iсуса Христа буде зруйноване царство диявола, царство грiха i смертi, коли вiдчиняться для людей дверi безсмертного блаженного вiчного життя. Цю радiсть Своїм народженням сповiстила землi Преблагословенна Дiва Марiя, Яка з’явилася в родi людському. Єдина з усього людства Вона стала Матiр’ю Сина Божого, Який воплотився на землi, прийняв людське тiло i душу та спас вiд грiхiв i вiчної загибелi кожного з нас.

З нагоди цього великого дванадесятого свята, 8 вересня 2023 року, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук звершив читання акафісту Різдву Пресвятої Богородиці у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Богослужіння прикрасила своїм співом – Панькова Ніна.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після відпусту протоієрей Роман Ковальчук привітав парафіян зі святом і пояснив сутність події народження Божої Матері та її значення у справі нашого спасіння, а також подякував присутнім за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.