Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

2 липня 2023 року, в четверту неділю після П’ятидесятниці, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій; Голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Наприкінці Літургії, протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання  про зцілення Господом нашим Ісусом Христом слуги капернаумського сотника, після чого прот. Роман Ковальчук подякував пані Ользі Материнській за пожертвувані на храм два комплекти богослужбового облачення та в знак молитовної вдячності подарував ікону та просфору.

Опісля настоятель привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.