22 січня 2023 року, в тридцять другу неділю після П’ятидесятниці, після Богоявлення, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння прикрасила своїм співом – Синякович Олена.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій; голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

По завершенні Богослужіння протоієрей Роман Ковальчук звернувся до присутніх у храмі з проповіддю в якій наголосив на повчальному значенні сьогоднішнього недільного Євангелія про початок проповіді Ісуса Христа, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Після чого було проспівано уставне многоліття.