15 січня 2023 року, тридцять першу неділю після П‘ятидесятниці, перед Богоявленням, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив читання акафісту Господу Ісусу Христу в Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Богослужіння прикрасила своїм співом – Панькова Ніна.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій та голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

На закінчення протоієрей Роман Ковальчук звернувся до присутніх з повчальним словом до богомольців зі словом повчання про святого Пророка Іоана Предтечу, котрий своєю покаянною проповіддю підготував шлях для Ісуса Христа, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.