8 січня 2023 року, на другий день після Різдва Христового, у день свята Собору Пресвятої Богородиці та тридцяту неділю після П’ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук.

У першу неділю після Різдва Господнього, ми згадуємо людей, близьких плоті Спасителю, Його сім’ю: Йосифа Обручника, Давида царя – із роду якого вийшли прародителі Спасителя по лінії Божої Матері; та Якова, Його двоюрідного брата, який був першим єпископом Єрусалиму.

Коли звістка про ридання вифлеємських матерів дійшла до сім’ї Богонемовляти, Ангел Господній у сні сказав Йосифові Обручникові тікати у Єгипет. Це були тяжкі дні  випробувань – не для Младенця, а для його Матері та Йосифа Обручника, для його сім’ї. Дні великих чудес, народження Месії, спів ангелів, поклін пастухів та волхвів, примирення неба з землею, великої радості – змінюються на дні тривоги, смертельної небезпеки, і ангел каже, що треба бігти до Єгипту.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

За богослужінням молився голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього дня віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Наприкінці Літургії, протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.